Biznes

 • foto

  A może właśnie robisz remont i potrzebujesz

  A może właśnie robisz remont i potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy usuwaniu eternitu lub montażu papy? remont dachu lub potrzebujesz więcej informacji o dachach? przyglądajcie się informacjom na tych dwóch platformach - koniecznie odwiedźcie naszą strefę komfortu, której w jeszcze nie było. Przed rozpoczęciem prac budowlanych zalecane jest wykonanie ekspertyzy ornitologicznej na potrzeby remontu dachu lub stropodachu. Po za stolarką.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W naszej bogatej ofercie drzwi

  W naszej bogatej ofercie drzwi mogą odszukać wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jedno oraz dwuskrzydłowych, pokojowych i klatkowych. Konstrukcja dachu i stropu w miejscach widocznych bez blach. Ja mam chyba średniocenowego fryzjera, z które usług jestem zadowolona, zatem innego nie szukam, cen nie porównuje... Próg miał być nierdzewny a po ściągnięciu foli okazało się ze jest pordzewiały i nic się z tym nie da zrobić.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zamiłowanie do robót dekarskich przejmowane jest w mojej rodzinie

  Zamiłowanie do robót dekarskich przejmowane jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie, już mój dziadek mawiał, że najważniejszy w budynku jest dach. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem indywidualnym i biznesowym. Montaż drzwi to usługa, z jakiej wykonaniem mierzyć musiał się niemal każdy, a zwłaszcza właściciel prywatnego domu. Podbitka drewniana - najczęściej spotykana,.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Przerażona byłam jiz wchodząc bo salon wyglada

  Przerażona byłam jiz wchodząc , bo salon wyglada jak zatrzymany w 1970roku. Witamy serdecznie na stronie naszej firmy! wówczas sprzedaż wysokiej klasy okien, drzwi oraz rolet. W myjce piana i włosy z poprzedniej klientki. Więcej informacji dotyczących firmowej oferty, w tym dane techniczne drzwi, ceny i aktualne promocje znajdą na.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Dla mnie ładne włosy do podstawa po prostu nie lubię pokazywać

  Dla mnie ładne włosy do podstawa! po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. Z przyjemnością pomożemy także w podjęciu właściwej decyzji. Musiał mi to ratować inny fryzjer ścinając włosy maksymalnie krótko. Remont dachu - wymiana pokrycia dachowego w budynku mieszkalnym. W ofercie również i oferty specjalne. Naszą pracę cechuje profesjonalizm oraz dbałość szczegóły.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Z całego serca polecam panią i na pewno jeszcze nie

  Z całego serca polecam panią i na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten salon ;) . Podobnie jak koleżanka powyżej jestem zadowolona z usług p. Ewy. Drzwi wejściowe zewnętrze do budynków mieszkalnych są wykonane z klejonki drzew iglastych wraz z wypełnieniem termoizolacyjnym. Zapewniamy szereg profesjonalnych usług fryzjerskich, dzięki którym poprawisz kondycję swoich włosów. Od samego powstania firmy nigdy.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien drewnianych

  Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien drewnianych i aluminiowych, drzwi wejściowych i wewnątrzlokalowych oraz rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Ja montowałam antywłamaniowe jak już były kafelki na podłodze i nic sie nie stało. Będziemy towarzyszyć na każdym etapie, a nasi specjaliści w każdej chwili pomogą, gdy zwrócisz się do nich z pytaniem. Popularne frazy: pokrycia dachowe pokrycia dachowe ceny . Oczywiście na życzenie.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Dach razem z oknami jak oryginał montaż na najwyższym poziomie

  Dach razem z oknami jak oryginał, montaż na najwyższym poziomie. Poza tym były jeszce 2 fryzjerki- dziewczyny troche pulchniejsze, jedna z kręconymi włosami, i z tego co obserwowałamna innych klientkach także super ścinały - lepiej ta z kręconymi długimi włosami. Jeśli byłby to po prostu jakiś fryzjer, a nie to byłoby . Możecie jednak próbować. To właśnie od nich zależy ogólna struktura i stan naszych włosów. Nie zwlekajcie i odwiedźcie salon.

  Dodany: 2019-05-17
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Kupno taniej podbitki dachowej to duże wyzwanie dlatego nie

  Kupno taniej podbitki dachowej to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści udzielą rad i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Ucieszy możliwość miłej rozmowy z profesjonalnymi fryzjerami, smaczna kawa oraz przyjemna atmosfera umilająca oczekiwanie. Blachy dachowe, dachówki cementowe i ceramiczne i inne - obliczanie dachów wg projektu. Opis działalności: zakres usług fryzjerskich: farbowanie, modelowanie, baleyage,.

  Dodany: 2019-05-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Ponadto jeśli chodzi pokrycia dachowe to trudnimy się montażem

  Ponadto jeśli chodzi pokrycia dachowe to trudnimy się montażem systemów odwadniających (rynny), doświetleń poddaszy (okna dachowe), systemów solarnych (kolektory słoneczne), komunikacji dachowej (ławy kominiarskie), zabezpieczeń przeciwśnieżnych (płotki przeciwśniegowe), zakończeń wentylacji (kominki wentylacyjne), hydro-izolacje (tarasy,.

  Dodany: 2019-05-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0