copywriter

Dodany: 2019-03-28 Kategoria: biznes

copywriter

W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie dostępne są również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które textbookers.com/copywriter-cennik copywriter cena pisze kompetentny copywriter SEO.

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

71-441 Szczecin

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.